Mad Truck Challenge - Racing

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 448,2 MB
  • Version 3.1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Spil
Mad Truck Challenge mobil oyunu çılgın yarışlara ev sahipliği yapan başarılı bir mobil oyundur.

Uğultulu, aksiyon dolu savaşlarında şimdiye kadar gördüğün en acımasız canavar kamyonlara karşı savaşmak için Mad Truck Challenge mobil oyununda kendi araçlarınızın direksiyonuna geçin. Ayağınızı gazdan kaldırmayın, hızlı olmalı ve rakiplerinizi yarışta yenmelisiniz. Android  mobil cihazınızın dokunmatik kontrolleri sayesinde oyunu sağlıklı bir şekilde kontrol edebileceksiniz. 

Oyuncular sizi araçları ile başlangıç çizgisinde bekliyorlar. Hiç beklemeyin yerinizi alın. Adrenalininizi yükseltecek merhametsiz bir yarış simülatörü için kemerini bağlayın ve gaza basın. Oyuna başlamak için kamyonunuzu seçin, füzelerle donatın, ve gezegendeki en zorlu off-road sürücüleriyle yarışmak için kendinizi hazırlayın.

Aracınızın gaz pedalını kökleyin ve bu kargaşa dolu 2B sürüş oyunundaki çılgın görevleri tamamlayarak adınızı liderlik tablosunda ilk sıraya yazın. Kamyonunu nitro güçlendiriciler ve füze rampaları ile geliştirin ve liderlik tablosunda üst sıralara çıkarken yolunuzdaki güçlendirmeleri toplayarak yarışları kazanmaya daha da yaklaşın. Aracınızı, rakiplerinizin kalplerine korku salacak harika şeritler, çılgın boya işleri ve deli kaput süsleri ile donatmak için yoldaki paraları toplamanız gerekiyor. Bu paralar aracınızı güçlendirmek için işinize yarayacaktır. 

Daha Fazla Göster
Mad Truck Challenge - Racing indir